top of page

Logo Çözüm Ortağı olarak satış ve sonrasında destek veriyoruz

Logo Destek Hattı bırakacağınız mesaj ile biz size ulaşabiliriz. Firmamız Logo Yazılımın geliştirdiği ,Tiger 3 Enterprise Üretim Yönetimi, Tiger 3 ERP , Go3 Muhasebe Yazılımlarını, Logo İş Ortağı olarak müşterilerine satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermeye yetkilidir.

Logo Bordro Versiyon Güncelleme Duyurusu 4.65 - Mayıs 2020

Bordro Plus için 4.65.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almaktadır. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

Yenilikler

1- Bordroda Kullanıcının Programa Giriş ve Çıkışlarının Kaydedilip Kullanıcı İzleme Raporunda Görüntülenmesi Talebi

Kullanıcı giriş ve çıkış kayıtlarının kullanıcı izleme ekranında ve raporunda görüntülenmesi için geliştirme yapılmıştır.


İyileştirmeler

1- Günlük Yarım Ücret Alınması Durumunda PEK Alt Sınırı Günlük Ücret Üzerinden Seçildiğinde Prime Esas Kazanç Tutarının Doğru Hesaplanması


Aylık ücreti asgari ücretten fazla olup kısa çalışma ödeneği yüzünden günlük ücreti tabanın altında kalan ve SGK işçi primi tabandan hesaplanan personelde, SGK işveren matrahının tabandan hesaplanması engellenmiştir.


2- Argeli Taban Matrahın Altında Kalan Personel İçin APHB Belgesi Alındığında Gösterilen Ücret Kolonunun Düzeltilmesi


Argeli personel kısmi ödenekle SGK taban matrahın altında kaldığında APHB'de gösterilen ücret kolonu düzeltilmiştir.


3- Net Maaş Alan Uçuş Görevlisinde Bir Önceki Aydan Devreden SGK Olduğunda Net Maaşın Doğru Hesaplanmasının Sağlanması


Net ücret alan uçuş görevlilerine ait devreden SGK varken kısmi ödenek verildiğinde, net ücretin doğru hesaplanması sağlanmıştır.


4- Fiili Hizmete Tabi Çalışan Personelin Kazançlar Toplamı SGK Taban Matrahının Altında Kaldığı Durumda APHB Alındığında Ücret Kolonunda Doğru Tutarın Gösterilmesi


Fiili hizmete tabi çalışan personelin kısa çalışma ödeneği SGK tabanının altında kaldığında, aylık prim hizmet belgesindeki ücret kolonuna gelen tutar düzeltilmiştir.

 
41 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page