top of page

Logo Çözüm Ortağı olarak satış ve sonrasında destek veriyoruz

Logo Destek Hattı bırakacağınız mesaj ile biz size ulaşabiliriz. Firmamız Logo Yazılımın geliştirdiği ,Tiger 3 Enterprise Üretim Yönetimi, Tiger 3 ERP , Go3 Muhasebe Yazılımlarını, Logo İş Ortağı olarak müşterilerine satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermeye yetkilidir.

Logo Destek | Tiger 3 - Go3 | 2.81 Versiyon Güncelleme Kasım 2022

Logo Yazılım olarak siz değerli kullanıcılarımıza maksimum fayda sunmak üzere ürünlerimizi sürekli geliştiriyor, yeni sürümlerle portföyümüzü güçlendiriyoruz.

Bu bağlamda, Logo Tiger ERP çözümleri, Logo GO Çözümleri, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirdiğimiz 2.81.00.00 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise FTP sitemizden erişebilirsiniz.


Yeni geliştirmeler, güncellemeler ve iyileştirmelerle desteklediğimiz çözümlerimizin işinize daha da fazla katma değer sağlayacağını umuyor, konuyla ilgili tüm sorularınız için bizlerle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.


 
2.81 - Kasım 2022 Sürümde Yer Alan Yenilikler
 

1. e-İrsaliye giden kutusu ekranına e-irsaliyenin sevk tarihi ve sevk zamanı kolonları eklenmeli.


e-İrsaliye gönder ve giden kutusu pencerelerine e-İrsaliyenin sevk tarihi ve sevk zamanı kolonları eklenmiştir.

 

2. e-devlet giden kutularında birden fazla seçim yaparak durum sorgulama yapılabilmesi sağlanmalı.

e-Fatura, e-İrsaliye, e-SMM e-MM giden kutularında f9 menüye toplu durum sorgula seçeneği eklenmiştir. Kullanıcı yetkilerinden durum sorgula yetkisi kapatıldığında toplu durum yetkisi de kapatılır.