Logo e-Mutabakat Nedir? Logo e-Fatura e Defter e-Arşiv Uygulaması

Mutabakatlar Daha Pratik, Daha Kolay ve Daha Hızlı!

Firmaların mutabakat süreçlerini kolayca yönetebilmelerini sağlamak için geliştirilen Logo e-Mutabakat, BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarının elektronik ortamda hızla ve güvenle yapılmasını sağlar..

Mutabakat Süreçlerinde Optimizasyon

Logo e-Mutabakat, mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollamanızı; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilmenizi mümkün kılar. Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilme, ihtiyaç duyduğunuzda tüm geçmiş mutabakatlarınıza ulaşabilme kolaylığını sunar.

Tasarruf , Hız ve Anlık Kontrol Avantajı

Logo e-Mutabakat, mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu elde etmenizi sağlar. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan Logo e-Mutabakat Portalı, mutabakat süreçlerinin ve hangi aşamada olduklarının kontrol edilmesine imkan tanır. Logo e-Mutabakat, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içinde karşılaştırarak aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulur.

Kolay Veri Aktarımı

Logo e-Mutabakat, verilerin Excel üzerinden  e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarılmasına imkan tanır. Ayrıca, web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duyulmadan, excele alınan verilerin anında aktarılmasını sağlar.

e-Mutabakat Fatura Danışma Hattı

e-Fatura çözümleri hakkında detaylı bilgi, destek veya teklif almak için 0 212 347 30 77 ya da 0212-347 30 78 numaralı hatlardan bize ulaşabilirsiniz.

 

Please reload

Denemeye Hazır mısınız?
 

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Pratik

Mutabakat süreçlerini telefon, e-posta ve fax yerine, web üzerinden yönetebilme pratikliği.

Kolay

Kolay kullanıma alım, sade arayüz ve mevcut iş uygulamalarıyla entegrasyon kolaylığı.

Hızlı

Excelden hızlı veri aktarımı ve yüzlerce satırlık ekstreleri saniyeler içerisinde karşılaştırma imkanı.

Logo e-Mutabakat ile hangi mutabakatlarımı yapabilirim?

Logo e-Mutabakat ile BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarınızı yapabilirsiniz.

Mutabakat yapacağım firmaların da Logo e-Mutabakat kullanıcısı olması zorunlu mudur?

Hayır, mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollayabilir; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilirsiniz.

Logo e-Mutabakat kullanmak için Logo ERP çözümlerinden birine sahip olmak gerekir mi?

Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, Logo e-Mutabakat sisteminizle uyumlu olarak çalışabilir.

Please reload

Logo Online e Mutabakat

Hız

Telefon, posta, fax trafiğine son verip süreçlerinizi web üzerinden hızlandırabilirsiniz. Yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içerisinde karşılaştırabilirsiniz.

Logo Online e Mutabakat1

Tasarruf

Logo e-Mutabakat ile mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yöneterek zamandan ve telefon, fax gibi giderlerden tasarruf elde edebilirsiniz.

Logo Online e Mutabakat2

Kolay Kullanım

Mutabakatlarla ilgili uyuşmazlıkları sistem üzerinden online çözebilir; tamamlanan ve onaylanan mutabakatları portalden kontrol edebilirsiniz.

Logo Online e Mutabakat3

Uyumlu Çalışma

Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, Logo e-Mutabakat ile sisteminizle uyumlu olarak çalışabilirsiniz.

Logo Online e Mutabakat4

Anlık Kontrol

Gelen/Giden fatura kaybını önleyerek, geriye dönük fatura sorgulama süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Logo Online e Mutabakat5

Hızlı Veri Aktarımı

Web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, excele aldığınız verilerinizi anında portale aktarabilirsiniz.

Kategori Ürünleri

Oluşturma, gönderme, saklama ve ibraz gibi adımların tamamının elektronik ortamda gerçekleştirildiği faturalama şeklidir.

E-FATURA ÇÖZÜMLERİ

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen Logo e-Fatura çözümleri ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, faturalarınızın dolaşımını güvenle ve hızla gerçekleşmesini sağlar.
Logo e-Defter çözümü, değişen mevzuata göre güncellenen ve GİB standartlarıyla uyumlu yapısıyla işlemlerinizi yasalarla uyumlu ve güvenli bir şekilde yürütmenizi sağlar.

E-DEVLET ÇÖZÜMLERİ

Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir  belgeleri,GİB'in belirlediği standartlarda hazırlanır ve elektronik olarak GİB'e kolayca gönderilebilir.

E-FATURA ÇÖZÜMLERİ

e-Arşiv, firmaların tüm faturalarını elektronik ortamda oluşturmalarına ve yasal süresi boyunca saklamalarına olanak sağlıyor.

Logo e-Arşiv, fiş ve faturalarını milyonlarca müşteriye ulaştırmak zorunda olan firmaların operasyonel yüklerini en aza indirmelerine yardımcı olur. Yüksek hızda fatura işleme ve gönderme imkanı sunar..