Logo Tiger Enterprise 3 Çözüm Ortağı

Bilenlerin Tercihi

Logo Tiger 3 Enterprise, orta ve büyük ölçekli isletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, farklı fonksiyonlara gerektiği zamanda erisimi saglayan ve ölçeklenebilir ERP yazılımıdır.

Hızlı Adaptasyon İmkanı

Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar. Kolay kullanılabilen, birbirini tamamlayan ve açık platform yapısına sahip bir çözümdür. İşletmeye göre hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirilerek standart bir uygulamadan size veya sektörünüze özel bir çözüm haline gelebilir.

App-in-app Teknolojisi ile İş Uygulamanızı Zenginleştirin

Tiger 3 Enterprise app in app yaklaşımı ile iş uygulamalarınızı büyütüp geliştirerek yeni özelliklerin tek tıkla app ya da widget olarak eklenmesine olanak sağlar. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar ile zaman ve mekan bağımsız istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Tiger 3 Enterprise'ın göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tiger 3 Enterprise en kapsamlı ihtiyaçlara göre planlanmış, tam entegre olan birçok modülden oluşmaktadır. Bu entegrasyon sayesinde sisteme bilgi bir kere girilir ve tüm kullanıcılar yetkileri dahilinde güncel bilgiye doğrudan ulaşırlar. Sisteme girilen bilgilerin kontrolleri ve limitlere uygunluğu kontrol edilerek güncellemeler otomatik yapılır. Böylelikle bölümler ve süreçler arasında ortak bir dil oluşur, süreçler sadeleşir ve önemli maliyet avantajları sağlanır.

Birden Çok Lokasyondan Kullanım

Birden fazla lokasyonda iş yapan şirketler için çok yönlü planlama ve kontrolü destekler. Tiger 3 Enterprise ;İşletmenizde hızla kullanıma alınabilen,Kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen,Dış sistemlerle ve şirket bünyesinde geliştirilmiş olan yazılım ürünleri ile entegre edilebilen,Tüm hareketlerin ve işlemlerin tarihçesinin tutulabildiği etkin bir ERP çözümü sunar.

Güçlü Üretim ve Planlama Desteği

Üretim ve satış lojistiği özellikleri ve bu temel faaliyetleri destekleyen planlama ve finans yönetimi gibi sistemleri ile tüm şirket içi süreçlerinizi kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Tiger 3 Enterprise Planlama Yönetimi ile işletmenizin tedarik güvenilirliğini artırarak, kaynak kullanım ve stok tutma maliyetlerini düşürebilirsiniz. Olası problemleri önceden analiz edebilir, önleyici ve düzeltici faaliyetleri başlatabilirsiniz. Bu şekilde müşterilerinize söz verme ve zamanında teslimat performansınızı da artırabilirsiniz. Planlama modülü ile ana üreticiler ve yan sanayi karşılıklı olarak üretim planlarını paylaşarak tedarik zinciri üzerinde planlamanın optimize edilmesini sağlayabilirler.

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, tek tuşla yeni masaüstü ekleyebilir, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.Tiger3 Enterprise'ın zengin raporlama teknolojisi hedeflerinize göre hangi konumda olduğunuzu net biçimde değerlendirmenizi, riskleri önceden görerek risk yönetimi yapmanızı sağlar. Risk ve fırsatlara ilişkin daha açık ve stratejik kararları verebilir, operasyonel sürprizleri en aza indirebilir, daha etkin uygulamalarla kurumsal verimliliğinizi artırabilirsiniz

Diğer Şirket İçi Yazılımlarla Entegrasyon

Şirketlerin kendi bünyelerinde geliştirmiş oldukları diğer yazılımlar ile kolayca entegre edilebilir.Bir defada uygulanabileceği gibi, ihtiyaçlar doğrultusunda modüler yapıyı destekleyen,Artan işlem ve veri yükünde performansı yüksek, çözümler sunar.

Uyarlanabilme özelliği ile, kaynaklarını en verimli şekilde kullanmak isteyen firmaların her türlü ihtiyacına cevap verebilecek esnekliğe sahiptir. Konusunda uzman proje ekipleriyle şirketlerin ihtiyaçlarına göre şekillendirilen “anahtar teslim projeler” ve 100’ün üzerinde çözüm ortağının oluşturduğu tamamlayıcı çözümleriyle tümüyle entegre ve eksiksiz bir ürün olarak sunulmaktadır.

Esnek Raporlama

Esnek raporlama özellikleri ile ihtiyaç duyacağınız farklı raporların kolaylıkla tasarlana bilmesini sağlar.Karar vermenizde yardımcı olacak standart raporları herhangi bir programlama yapmadan kolaylıkla elde edebilir, size özel raporları danışmanlığa ihtiyaç olmadan kısa sürede tasarlayabilirsiniz. Raporlarınızda çeşitli görsel değişiklikler yapabilir, şirket logosu gibi çizim ve grafikler kullanabilir, zengin formül kullanımı ile yeni alanlar ekleyebilir, elektronik posta ile bir başka kullanıcıya rapor, fatura, sipariş gibi dokümanları gönderebilirsiniz

Yabancı Dil Desteği

Uluslararası firmalar veya ithalat/ihracat yapan firmalar için yabancı dil desteği sağlar.

Yüksek Performans

ERP çözümü Tiger 3 Enterprise, işletmenizin artan işlem ve veri yükünden bağımsız olarak, her zaman ve her koşulda yüksek performans sağlar.

Güncel Mevzuatlara Uygunluk

Güncel mevzuata ve iş kurallarına uygun olarak tasarlanmış yapısı sayesinde, işletmenizdeki her biriminin mevzuata uygun olarak çalışmasını sağlar.

Please reload

Denemeye Hazır mısınız?
 

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Kategori Ürünleri

Uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde; satış, dağıtım, hizmet alanlarında faaliyet gösteren işletmelere çözüm sunmaktadır.

İşletmelerin tüm ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş, entegre çalışan modüllerden oluşan yapı sayesinde, sisteme bilginin bir kere girilmesiyle, kullanıcıların yetkileri dahilinde güncel bilgiye doğrudan ulaşabilmelerini sağlar. Modüler ve entegre yapı ile bölümler ve süreçler arası “ortak bir dil” oluşarak iletişim yükünün azalması sağlanır.

ERP ÇÖZÜMLERİ

Kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzlü yepyeni bir platform GO 3 ile iş uygulamalarınızı 3. boyuta taşıyın!

KOBİ ÇÖZÜMLERİ

Deltasoft_Logo Go3 Destek Merkezi_Logo GO 3 Çözüm Ortağı_
Deltasoft_Logo Bordro Destek Merkezi_Logo Bordro Çözüm Ortağı_

ERP ÇÖZÜMLERİ

App-in-app teknolojisini, estetik bir tasarım ile sunan Tiger Wings (ERP), kullanıcı deneyimini lokasyon bağımsız yepyeni bir boyuta taşıyor

bizi tercih edenler

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.