Logo Mind Insight

Esnek mimarisi, kolay kullanımı ve interaktif görsel ögeleri ile kullanıcılara gerçek zamanlı raporlama ve analiz imkanı sunan Logo Mind Insight, hızlı, etkin ve kolay tasarımı sayesinde dağınık yapıdaki verilerin, grafik, harita ve tablo gibi çeşitli şekilllerde görüntülenmesini sağlar.

Gerçek zamanlı ve çok yönlü analiz imkanı sağlayan Logo Mind Informer, modern kullanıcı arayüzü, esnek mimarisi ve ölçeklenebilir fiyatlandırma modeli ile web-tabanlı ve tam kapsamlı bir iş zekası çözümü sunar.

Self Servis Veri Görselleştirme

LOGO Mind INSIGHT (powered by Qlik) İş Analitiği ürünü, herkesin sezgileri ile araştırma ve keşif yapmasını sağlayan çok çeşitli esnek ve interaktif görseller oluşturabileceği yeni nesil self servis veri görselleştirme aracıdır.

 

Akıllı görselleştirmeler verilere anlam katmak için yeni, yenilikçi teknikler sunar. Bilgileri ve görselleri ekran boyutuna göre otomatik uyarlayan hassas tasarım (Responsive Design) özelliklerine sahiptir.

Sezisel Araştırma,Akıllı Arama ve Akıllı Görselleştirme

Kullanıcıların hiyerarşik veya sorgu tabanlı yaklaşımlarda gizli kalabilecek farklı kaynaklardaki veri ilişkilerini keşfetmelerine olanak sağlar.LOGO Mind INSIGHT sezisel araştırma,akıllı arama ve akıllı görselleştirme sayesinde daha hızlı derinlemesine analiz sağlar,

 

Logo Mind Insight kullanıcıları, herhangi bir kısıtlama, sıralama veya sınırlama olmadan özgürce seçim ve arama gibi doğal etkileşimler ile istediği noktalardan sorularını sorabilirler. Global Smart Search özelliği, kullanıcıların anahtar kelimeleri tüm veri setinde arayarak bulguları ve ilişkileri ortaya çıkarmasına olanak verir.

Herkesin İnisiyatif Alması İçin Gerekli Olan Gelişmiş Özellikleri Sağlar.

Her seviyedeki kullanıcı için esnek,modern ve self-servis data görselleştirme ve keşif çözümü sunar.Böylece IT organizasyonlarının bu süreçlerin yönetimi için çaba harcamalarına gerek kalmaz.Sadece tüketim,keşif,analiz,görsel oluşturma ya da iş birliğinin yanı sıra LOGO Mind INSIGHT herkesin inisiyatif alması için gerekli olan gelişmiş özellikleri sağlar.

Logo Mind Insight ile herkes kendi işinin analisti olabilir. Kullanıcılar, karmaşık SQL sorguları yazmadan, görsel nesneleri birbirine bağlamakla uğraşmadan, merkezi bir yapıda yönetilen veriler, hesaplamalar ve görseller ile sürükleyip bırakarak analiz yapabilirler. Ayrıca, kod yazmaya gerek kalmadan birden fazla kaynakta yer alan verileri hızlı bir şeklide yükleyebilir ve birleştirebilirler.

İş Birliği ve İletişim

Merkezi bilgi havuzu farklı konu alanları ve çalışma grupları için içerik akışları sunarak, kişilerin önemli analizlerinin sonucunu hızlı bir şekilde bulmasına veya ilgili incelemelerin diğer kişilerin kullanımı amacıyla paylaşılmasına olanak sağlar. lnteractive Data Storytelling özelliği, kişilere analizlerini kullanarak senaryoları ve sonuçları ihtiyaç halinde direkt verilere erişerek ve sonuçlar ile ilgili soruların cevaplarını hızlıca cevaplayarak hikaye gibi oluşturmalarına ve sunmalarına olanak sağlar.

Geniş Uyarlama ve Kurumsal Zeka

Logo Mind Insight ile organizasyonlar, sadece görselleştirme çözümleri sunan uygulamalarda olmayan kurumsal yeteneklerden fayda sağlayabilirler. Bu kurumsal yetenekler sayesinde veri ve kullanıcı yönetiminden, veri güvenliğinden ve ölçeklenebilirlikten ödün vermeden self servis veri keşfini tüm esnekliği ile kullanabilirler.

Özelleştirme, Eklenti ve Veri Entegrasyonu

Logo Mind Insight, zengin analitik uygulamalar oluşturmak, ihtiyaç duyulan görselleri mevcut çözümlere katmak ve Logo Mind Insight işlevlerini yeni görsel ve obje türlerine göre geliştirmek amacıyla bir dizi açık ve standart APl’ler sunarak eşsiz iş gereksinimlerini karşılamak üzere tamamen özelleştirilebilir. Ayrıca, organizasyonlara farklı uygulama veya veri depolama araçlarına gerek olmadan birden fazla farklı veri kaynağını temizleme, dönüştürme ve birleştirme imkanı veren güçlü veri entegrasyonu sunar.

Kurumsal Seviyede Yönetim ve Performans

Qlik Management Console (QMC), tüm Logo Mind Insight bileşenlerini merkezi bir noktadan yönetme ve izleme imkanı sunar, organizasyon genelindeki veri ve analitiklerin tutarlı ve doğru olmasına yardımcı olur. Logo Mind Insight, coğrafi konumlarda sorunsuz dağıtım ve yayma olanağı sağlayan esnek ölçeklendirme mimarisi kullanılarak tasarlanmıştır. Ayrıca çekirdeğinde yer alan QIX motoru sayesinde yüksek sayıda eş zamanlı kullanıcıyı ve büyük veri kümelerini ölçeklendirerek, endüstri lideri yüksek hızda dinamik hesaplama ve performans sunar

Please reload

Denemeye Hazır mısınız?
 

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.