İşlerinizi Elektronik Ortama Taşıyın, 
İşletmenizi Güvenle Yönetin!

Logo çözümleriyle entegre Logo Flow ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu iş akışlarını kolayca elektronik ortama taşıyın, kağıt israfını azaltırken, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayarak işlerinizi aksatmadan işletmenizi güvenle yönetin.

Logo CRM, ürün ya da hizmet satan, satış öncesi, satış esnası ve sonrasındaki süreçlerinizi kontrol altına alarak Logo ERP çözümleriyle entegre yönetmenizi sağlayan bir CRM çözümüdür.

Hızlı ve Kolay Kullanım ile Zamanınızı Yönetin!

Logo Flow, işlerinizin hızlı, düzenli, kolay ve verimli yönetilmesini sağlamak amacıyla geliştirilen bir iş akış yönetimi çözümüdür. Logo Flow ile işlerinizi sistematik hale getirerek, girdilerin faydalı çıktılara dönüşmesini sağlayacak iş akışlarının tasarlanmasını, işletilmesini, yönetilmesini ve izlenmesini sağlayabilirsiniz.

İş akışlarınızı ve ihtiyaç duyulan formları, kodlama yapmadan, sürükle / bırak yöntemiyle tasarlayarak etkin zaman yönetimi sağlayabilirsiniz.

İşinizi Sistematik Hale Getirerek İşletmenizi ve İnsan Kaynağınızı Doğru Yönetin!

İş akış yönetimi çözümü Logo Flow ile atanmış işleri görüntüleyerek, mevcut işler arasında arama yapabilir ve otomatik olarak görev başlatabilirsiniz. İş akış yönetimi için ihtiyaç duyulan bağımsız organizasyon grubu ve hiyerarşi tanımlamaları, yetki devirleri ve vekalet atamaları yaparak insan kaynağınızı doğru yönetebilir, KPI verimliliğini artırabilirsiniz.

İş Akışınızı Anlık Olarak Kontrol Edin!

Logo Flow ayrıntılı yönetim ekranı ve zaman aşımı kontrolü ile şirketinizdeki iş akış yönetiminin verimliliğini ve atanan görevlerin durumunu anlık olarak izleyebilir, e-posta bildirim özelliği ile değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz. Mobil uyumlu arayüz sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak işinizi yönetebilirsiniz. İş planlarınızda değişen koşullara uyum sağlamak için güncellemeler yapmanız gerektiğinde, dijital olarak yönettiğiniz iş akışlarınıza anında müdehale edebilirsiniz. Elektronik ortamda işlerinizi yöneterek, işletmenize maliyet avantajı ve esneklik kazandırın.

İşlerinizi Elektronik Ortama Taşıyın, Kağıt İsrafını Azaltın!

Logo Flow sayesinde işlerinizi dijital ortama aktardığınızda, işletmenizin kağıt israfını azaltarak çevrenin korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.

 

Kağıt üzerinde yönettiğiniz işlerin kaybolma riski ve güvenlik açığı bulunmaktadır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu iş akışlarını kolayca elektronik ortama taşıyarak zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayabilir, işlerinizi aksatmadan işletmenizi güvenle yönetebilirsiniz.

İş Süreçlerinizin Anlık Kontrolü ile İşletmenizin Verimliliğinizi Artırın!

İş akışlarınızı tasarlarken, bir akışta yapılan işlem veya veri tabanına yapılan kayıt, başka bir akışa etki edebiliyor. Akışın herhangi bir adımından sonra, atanan işleri parallel olarak çalıştırılabilr veya akışın belirli adımlarında bekleme desteği ile sürecinize müdehale edebilirsiniz. Sistematik olarak tasarladığınız işleriniz için form içinde bir değerin değişmesine bağlı olarak akışın farklı yol almasını sağlayabilirsiniz. Böylece işlerinizi doğru ve verimli yönetirsiniz.

Logo Flow ile

• İş akış tasarımında form içindeki değerlere bağlı olarak farklı görevlere yönlendirebilirsiniz,

• Logo çözümlerine kayıt yapma veya kayda ait değerleri görüntüleyebilme işlemlerini yürütebilirsiniz.

 

Logo Flow web arayüzü ile kullanıcıların yetkilendirmelerine bağlı olarak, iş akışı başlatmalarına veya devam ettirmelerine izin verilir ve e-posta desteği ile, kullanıcılar kendilerine atanmış işlerden anlık olarak haberdar olabilir. Ayrıca, yetki ataması yapılmış kullanıcılar, işlerinizin tamamlanma, devam etme veya zaman aşımına uğrama durumlarını takip edebilir. Böylece iş süreçlerinizde zaman ve insan kaynağınızın doğru ve verimli yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

Please reload

bizi tercih edenler

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.