top of page

   Logo Uzak Destek, 1994 yılında bilişim dünyasına merhaba demiştir. O günden bu güne sayısız başarılı projelere imza atarak, birçok saygın firmayı müşteri portföyüne dâhil etmiş ve haklı olarak Türk Bilişim Sektörü ‘nün güvenilir firmaları arasında yerini almıştır.

          Orta ve büyük ölçekli işletmelerin donanımdan yazılıma, işletimden teknik hizmetlere, danışmanlıktan özel uygulamalara kadar tüm bilişim ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterisi için en uygun çözümleri oluşturmak üzere faaliyet göstermektedir. 

Deltasoft | Logo İş Ortağı

Logo Tiger 3 Enterprise | Logo Tiger3 | Logo GO3 | ERP Programları Kurumsal İş Ortağı

​​

Logo Yazılımın geliştirdiği ,Tiger 3 EnterPrise, Tiger 3 Plus ve Go3  Plus Yazılımlarını,Kurumsal Yetkinlik Merkezi olarak müşterilerine satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermeye yetkili iş ortağıyız. Bünyemizde Logo Sistem Uzmanı LSU sertifikalı 10 personel çalışmaktadır.

Logo Tiger 3 Enterprise | Logo Tiger3 | Logo GO3 | ERP Programları Çözüm Ortağı

Logo Yazılımın geliştirdiği, Tiger3 Enterprise,Tiger3 Plus ve Go3 Plus Yazılımları ile bir bütün olarak çalışan ek yazılımlar geliştiriyoruz.Third-Party olarak adlandırıln III. parti yazılımların Logo ile haberleşmelerini sağlayan entegrasyon çözümleri üretek, Müşterilerimize katma değerli çözümler sunuyoruz.

Deltasoft | Logo Çözüm Ortağı
Logo Destek Merkezi İstanbul

LOGO Tiger EnterPrise, Logo Tiger Plus ve Go Plus Premier Yetkinlik Merkezi olarak satış ve satış sonrası hizmetlerini, Benzersiz Barkod Sistemi mimarisiyle Depo Otomasyon Yazılımları satış ve uygulama hizmetlerini, E-Ticaret Uygulamaları, Mobil El Terminali Uygulamaları ve aralarındaki haberleşmeyi sağlayan entegrasyon yazılım çözümleri üretmektedir. 

 

Ayrıca LAN (Yerel Ağ), WAN (Uzak ağ), internet üzerinden ses ve görüntü taşıma teknikleri, Ağ güvenliği, anti virüs yazılımları gibi konularda uzman bir kadroya sahiptir. Firmamızdan İletişim ve geniş alan şebeke çözümlerinin sunulması ve projelendirilmesinde tek elden çözümlerin sağlanması mümkündür. 

Firmamız, bilişim sektöründe Sayın Müşterilerimiz ‘inde katkıları ile saygın bir isme kavuşmuş ve devamlı planlı bir büyüme trendi içinde olmuştur. Hedefimiz hizmette kaliteyi sağlayabilmektir. Bunun yolunun bilgi ile donanma ve kaliteli hizmetten kaynaklanan Müşteri Memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz. 

Siz Saygıdeğer Müşterilerimize en yeni teknolojileri profesyonel bir yapı içerisinde sunmayı bir görev kabul eden DELTASOFT ekibi, sizler için var olduklarına inanıyor. 

TOPLANTI ISTERSENIZ

Sizden duymak isteriz..

bottom of page