top of page

Logo Mind ile Süreclerinizi iyi analiz edin!

Gerçek zamanlı ve çok yönlü analiz imkanı sağlayan Logo Mind Informer, modern kullanıcı arayüzü, esnek mimarisi ve ölçeklenebilir fiyatlandırma modeli ile web-tabanlı ve tam kapsamlı bir iş zekası çözümü sunar.

Gerçek zamanlı ve çok yönlü analiz imkanı sağlayan Logo Mind Informer, modern kullanıcı arayüzü, esnek mimarisi ve ölçeklenebilir fiyatlandırma modeli ile web-tabanlı ve tam kapsamlı bir iş zekası çözümü sunar.

İnteraktif Raporlama

İnteraktif raporlarma sayesinde, farklı birimlerden olan çalışanlarınızı, aynı anda aynı rapor üzerinde çalışarak; işletmenizin hızlı bir şekilde rapor üretmesini sağlar. Logo Mind ile kurumsal kullanıcılar çıktı almak ya da çevrimiçi görüntülemek üzere grafik ve tablo içeren interaktif raporlarını hızlı bir biçimde oluşturabilirler. Tarayıcı tabanlı interaktif gö- rüntüleyici, sürükle-bırak yöntemiyle kullanıcıların rapor veri havuzundan filtreleme, sınıflandırma, başlıklandırma ve sütun yapılarında biçimlendirme yapmalarına imkan tanır. 

Eş Zamanlı Kullanıcı Yapısı

Eş zamanlı kullanıma göre tasarlanmış yapısı sayesinde, çalışanlarınızı aynı anda uygulama üzerinde işlem yapabilmesini sağlar.

Büyük Veri

Şirketlerin sahip oldukları büyük veriyi örneklemlerle sınırlı kalmadan işleme imkanı sağlayan Logo Mind, karar verme sürecini geliştirirken veri kısıtlamasından kaynaklanan riskleri minimuma indirir. Hedefe uygun bilgiyi veri havuzundan doğru analiz metotları ile çıkartarak stratejik kararların alınmasını ve akılcı çözümler ile gerçekleştirilmesini sağlarken, risk yönetimine ve inovasyona fırsat tanır. Logo Mind’ın büyük veri ile çalışma özelliği gelecek ile ilgili kararlar alınmasını hedeflerken, geçmişte alınan kararların gelecekteki etkilerine öngörü sağlar.

Dashboard

Basit ve kullanıcı dostu "dashboard" lar sayesinde, işletmenizin hızlı bir şekilde veri analizi gerçekleştirebilmesini sağlar.Karar vericilerin işletmelerine yön vermeleri amacıyla kurumlarındaki farklı departmanların katkılarını izlemeleri, bütün sistemleri anında görebilmeleri ve sonuç olarak verimlilik/verimsizlik ölçümleri yaparak ve olumsuz eğilimleri tespit edip düzelterek, bilgiye dayalı kararlar vermeleri dashboard üzerinden gerçekleşir. Logo Mind ile kullanıcı- lar, sürükle bırak yöntemi ile tek bir ekrana görselliği yüksek interaktif raporlar ve grafikler oluşturabilir, çeşitli grafik arayüzlerinden faydalanabilir, hatta isterlerse başka bir web sayfası içeriğini de görüntüleyerek iş özetlerine ulaşmalarını sağlayacak analizler yapabilirler.

Veri Entegrasyonu

Verilere daha hızlı bir şekilde erişebilmeniz ve çok boyutlu analizler yapabilmeniz için, OLAP Küpleri yapısına sahiptir.Logo Mind’ın veri entegrasyonu özelliği, farklı veri kaynaklarına bağlanarak mevcut verileri veri tabanına aktarmadan gerçek zamanlı raporlama imkanı sunar. Veritabanlarından bilgi işlem yükünü kaldırarak analiz ve geri dönüş sürelerini azaltan bu özellik ile en doğru kararlar, güncel ve hızlı raporlar ile alınır

Mobil Erişim

Uygulamaya istenilen zamanda, istenilen yerden ulaşabilmenizi sağlamak için mobil uyumlu bir alt yapı sağlar. Logo Mind, iOS, Android ve Windows mobil işletim sistemlerini tercih eden kurumsal kullanıcılara, raporları görüntüleme, onlarla etkileşim kurma, dokunmatik tarayıcı desteği kullanarak tabletlerde rapor oluşturma ve veri analizi yapma fırsatı tanır. Bu seçenek sayesinde kullanıcılar işletme içerisinde bulunmak zorunda olmadan istedikleri yerden, istedikleri zaman şirket verilerini analiz edebilirler.

ETL Teknolojisi

ETL, dış kaynaklarda yer alan verilerin iş ihtiyaçlarına göre yararlı bilgi haline dönüştürülmesi ve raporlanması için veri ambarına yüklenmesinde kullanılan bilgi işleme teknolojisidir. Birçok kaynaktan alınan datayı belirli formata getiren Logo Mind Jasper'ın ETL özelliği dataları belirli kriterlere göre sıralayarak zaman kaybı olmadan işlenmesini sağlar

Denetim Kaydı

Yetkilendirme özelliği ile raporlarda satır-sütun güvenliğine kadar detaylı yetkilendirme imkanı sunan Logo Mind , gelişmiş güvenlik teknolojisi ile erişim denetimi sağlar.İş zekası sunucusunda hangi kullanıcının ne yaptığını görmek için, kullanılan her türlü rapor, dashboard veya analitik görüntülemeyi takip eder ve bunları kayıt altına alır.

Please reload

Denemeye Hazır mısınız?
 

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Kategori Ürünleri

Navigator Smart, verilerinizi çok boyutlu analiz ederek en karmaşık verileri süzen bir raporlama çözümüdür.

Logo Navigator Raporlama

RAPOR ÇÖZÜMLERİ

Logo Bütçe Yönetimi

RAPOR ÇÖZÜMLERİ

Gelişmiş yazılım mimarisi ile bütçe hazırlayan yöneticilere esnek ve güvenli bir çalışma platformu sunan bir bütçe yönetim çözümüdür.

Logo Mind Insight Raporlar

RAPOR ÇÖZÜMLERİ

İşletme durumunuzu zaman ve mekandan bağımsız olarak güncel verileriniz ile görebilir, ilgili kararları anında alabilirsiniz.

bottom of page