top of page

Logo Çözüm Ortağı olarak satış ve sonrasında destek veriyoruz

Logo Destek Hattı bırakacağınız mesaj ile biz size ulaşabiliriz. Firmamız Logo Yazılımın geliştirdiği ,Tiger 3 Enterprise Üretim Yönetimi, Tiger 3 ERP , Go3 Muhasebe Yazılımlarını, Logo İş Ortağı olarak müşterilerine satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermeye yetkilidir.

Logo BordroPlus 4.47.00.00 Versiyon Duyurusu


BordroPlus ürünü için 4.47.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

Uyarılar:

Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

4.47.00.00 Sürüm Maddeleri;

1. Sicil Yönetimi Tanımlar - Sicil Kartları

687 Sayılı Kanun Kapsamında Sicil Kartı İstihdam Yasası Seçenekleri 687/1687 Sayılı Teşvik (22,22 TL ) ve 687/1687 Sayılı Teşvik (11,11 TL ) Olarak Güncellenmelidir.

687 Sayılı Kanun kapsamında sicil kartında bulunan “687 Sayılı Kanun Teşviği” ve “1687 Sayılı Kanun Teşviği” istihdam seçenekleri "687/1687 Sayılı Teşvik (22,22 TL )“ ve “687/1687 Sayılı Teşvik (11,11 TL )" olarak güncellendi.

2 Bordro Raporlar - Tahakkuk Listesi

Tahakkuk Listesi Filtrelerine Bes Sistemine Tabi Olanlar/Olmayanlar Seçeneği Eklenmelidir.

Tahakkuk listesinde sadece bireysel emeklilik sistemine tabi olan personellerin listelenebilmesi için rapor filtrelerine "Bireysel Emeklilik Sistemi: Tabi olanlar / Hepsi " seçeneği eklenmiştir.Filtre Bes Otomatik Katılım Entegrasyon modülü yüklenmiş olan setlerde "Otomatik Katılım" filtre grubu altında, modülün yüklü olmadığı setlerde ise "Kanuni Değişiklikler" filtre grubu altında listelenmektedir.

3 Bordro Kayıtlar - Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları

Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları Toplu Güncelleme İşlemine Son Kesinti Dönem Başlangıç Tarihi Alanı Eklenmeli.

Bireysel emeklilik otomatik katılım kayıtları ekranı "Toplu Güncelleme" işlemine "Son Kesinti Dönem Başlangıç Tarihi " alanı eklendi.

4 Ayarlar

Meslek Kodları Browserında Kod ve Açıklamaya Göre Sıralama Yapılabilmeli.

Meslek Kodları browserında "Kod" ve "Açıklama" alanlarına göre sıralama yapılabilmesi sağlandı.

5 Sicil Yönetimi Kayıtlar - İşten Çıkış Kayıtları

Net Ücret Alan Personelin Son Ay Eksik Çalışması Var İse Kıdem Tazminatı Raporunda Aylık Brüt Ücret Son Puantajındaki Gün Üzerinden Hesaplanıyor.

Net ücret alan personelin son ay eksik çalışması var ise Kıdem Tazminatı raporunda Aylık Brüt Ücret son puantajındaki gün üzerinden hesaplanıyordu, düzeltildi.

6 Bordro Kayıtlar - Puantaj Kartları

Net Olarak Tanımlanan Özel Sigorta Uygulamalarında SGK ve Gelir Vergisi İstisnası Net Tutar Üzerinden Hesaplanmalı.

Net olarak tanımlanan özel sigorta uygulamalarında SGK ve Gelir Vergisi istisnalarının net tutar üzerinden hesaplanabilmesi sağlandı. Bu kapsamda bordro parametrelerine "Özel Sigorta İstisnaları: Damga Vergisine Göre Brütleştirilmiş Tutar Üzerinden/ Net Tutar Üzerinden" seçeneği eklenmiştir.

7 Bordro Raporlar - Tahakkuk Listesi

Tahakkuk Listesinde Katkı Payı Otomatik Katılım Tutarı Standart Alanı Puantajda Bes Kesintisi Olmamasına Rağmen Değer Getiriyor.

Tahakkuk listesinde "Katkı Payı Otomatik Katılım Tutarı" standart alanı puantajda Bes kesintisi olmamasına rağmen değer getiriyordu, düzeltildi.

8 Bordro Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Ayın Son Günü İşe Geri Alınan Personel İçin Yapılan 1 Günlük Puantaj Aylık Prim ve Hizmet Belgesine Yansımıyor.

Ayın son günü işe alınan personel için oluşturulan 1 günlük puantaj Aylık Prim ve Hizmet Belgesinde listelenmiyordu, listelenmesi sağlandı.

9 Bordro

Kayıtlar - Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları

Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları Ekranında Filtreleme Yapılıp Toplu Katılımcı Ekle İşlemi Yapılırsa Access Hatası Alınıyor.

Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları ekranında filtreleme yapıldıktan sonra toplu katılımcı ekle işlemi yapıldığında access hatası alınıyordu, düzeltildi.

10 Ayarlar

Parametreler - Bordro Parametreleri

Bordro Parametrelerindeki "Tehlike Derecesi/Sınıfı" Bölümünde Görsel Sorun Yaşanıyor.

Bordro parametrelerindeki "Tehlike Derecesi/Sınıfı" bölümünde görsel sorun yaşanıyordu, düzeltildi.


108 görüntüleme0 yorum
bottom of page