top of page

Logo Çözüm Ortağı olarak satış ve sonrasında destek veriyoruz

Logo Destek Hattı bırakacağınız mesaj ile biz size ulaşabiliriz. Firmamız Logo Yazılımın geliştirdiği ,Tiger 3 Enterprise Üretim Yönetimi, Tiger 3 ERP , Go3 Muhasebe Yazılımlarını, Logo İş Ortağı olarak müşterilerine satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermeye yetkilidir.

Logo Bordro 4.50.00.00 Son Versiyon Duyurusu


Değerli Kullanıcılarımız,

BordroPlus ürünü için 4.50.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

Uyarılar:

Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

4.50.00.00 Sürüm Maddeleri;

Sicil Yönetimi Tanımlar - Sicil Kartları

Ücretsiz İzin Kullanımı Sonrasında Sicil Kartı İzin Bilgileri Ekranındaki İzin Hakediş Tarihi Güncellenmelidir.

Sicil Kartı- İzin Bilgileri - İzin devir bilgileri satırlarına "İzin Hak Ediş Tarihi" kolonu eklendi. Kurum Çalışma Parametrelerinde kullanılan Ücretsiz İzin tanımı içindeki "Çalışma Süresini Azaltacak" kutucuğunun işaretli olması durumunda; puantaja aktarılan ve puantajda manuel girilmiş olan ücretsiz izin günlerinin,izin devri işlemi çalıştırılarak İzin Hakediş Tarihini güncellemesi sağlanmıştır.

Bordro Kayıtlar - Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları

İşten Çıkışı Yapılan Sicilin Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtlarında Toplu Katılımcı Ekle Browserına Gelmesi İsteniyor

İşten çıkışı yapılan sicilin bireysel emeklilik otomatik katılım kayıtları ekranında "Toplu Katılımcı Ekle" seçeneği ile açılan browsera gelmesi sağlandı.

Sicil Yönetimi İşten Çıkış Bildirgeleri - Kimlik Bildirme Belgesi

İşten Çıkış Bildirgeleri Altından Kimlik Bildirme Belgesi Alındığında İşyerinin Bilgileri Gelmiyor

İşten Çıkış Bildirgeleri altından Kimlik Bildirme Belgesi alındığında işyerinin bilgileri gelmiyordu, düzeltildi.

Sicil Yönetimi İşten Çıkış Bildirgeleri - *

İşyeri ve Kurum Değişikliği Olan Personelin Sgk İşten Ayrılış Bildirgesinde İşe Giriş Tarihi Bilgisi Bulunmadığından Sgk Sayfasına Yüklenirken Hata Alınıyor.

İşyeri ve kurum değişikliği olan personelin Sgk İşten Ayrılış Bildirgesinde İşe Giriş Tarihi bilgisi boş geliyordu, düzeltildi.

Bordro Kayıtlar - Puantaj Kartları

Dövizli Girilen Bir Borç Kaydını Puantaj Kartına Eklediğimizde Hesaplar Pencersinde Dövizli Tutar TL Görünmektedir.

Dövizli girilen bir borç kaydı puantaj kartına aktarıldığında hesaplar penceresinde dövizli borç tutarı TL olarak geliyordu, düzeltildi.

Bordro Kayıtlar - Puantaj Kartları

Fiili Hizmet Zammı Kapsamında Çalışan Personellerde SGK Matrahı (Fiili Hizmet) Hesaplanırken Fiili Hizmet Zammı Kapsamında Çalışılan Güne Göre Sgk Tavan Matrahı Kontrolü Olmalıdır.

Fiili Hizmet Zammı kapsamında çalışan personellerde SGK Matrahı (Fiili Hizmet) hesaplanırken "Fiili Hizmet Zammı" kapsamında çalışılan güne göre "SGK Tavan Matrahı" kontrolü yapılması sağlandı.

Bordro Kayıtlar - Puantaj Kartları

Kurum/İşyeri Bazında Dönem Takibi Yapılan Bordro Datasında Bazı Aylarda Devreden SGK Matrahı Hesaplanmıyor.

Kurum İşyeri bazında dönem takibi yapıldığında bazı aylarda devreden sgk matrahı hesaplamıyordu, düzeltildi.

Bordro Kayıtlar - Puantaj Kartları

Dönem Kapatıldıktan Sonra Açılan Yeni Dönemde Özel Sigorta İstistanları Parametresi Bozuluyor.

Bordro parametrelerinde Özel Sigorta İstinaları “Net Tutar Üzerinden” seçilmesine rağmen Özel Sigorta vergi istisnası hesaplanırken parametre dikkate alınmıyordu, düzeltildi.

Bordro Kayıtlar - Puantaj Kartları

Teknopark Kapsamında Çalışan Sicilin Puantajında Ar-Ge Çalışma Gününe Eksik Gün Girildiğinde Agi Hatalı Hesaplanıyor.

Teknopark kapsamında çalışan sicilin puantajında Ar-Ge çalışma gününe eksik gün girildiğinde Agi hatalı hesaplanıyordu, düzeltildi.

Bordro Kayıtlar - Dönem Bilgileri

Çalışma Parametrelerinde Takvim Günü Seçildiğinde Puantaj İçerisine Dışarıdan Aktarılan Ücretsiz İzin Günlerine Göre Sistem Çalışma Günlerini Otomatik Olarak Azaltmalı.

Çalışma parametrelerinde takvim günü tipi seçildiğinde puantaj içerisine dışarıdan aktarılan ücretsiz izin günlerinin, dönem üzerinde güncelleme işlemi ile çalışma gününden düşülebilmesi sağlanmıştır.

Bordro Kayıtlar - Dönem Bilgileri

Dönem Üzerinden İzin Aktarımı Yapıldığında Çalışma Paramtrelerinde Takvim Günü Tipi Seçili İse Ay İçerisinde Normal Mesai Gününden Daha Fazla İzinli Olan Personelin Günü Hatalı Hesaplanıyor.

Dönem üzerinden izin aktarımı yapıldığında çalışma parametrelerinde takvim günü tipi seçili ise ay içerisinde normal mesai gününden daha fazla izinli olan personelin günü hatalı hesaplanıyordu, düzeltildi.

Bordro Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesinde Adres Alanına Maksimum 50 Karakter Aktarılmalı.

Aylık Prim ve Hizmet Belgesinin adres alanına İşyeri adresinin ilk 50 karakterinin aktarılması sağlandı.

İzin Yönetimi Kayıtlar - İzin Planlama Kayıtları

Puantaja Aktarılan İzin Planlama Kaydı Silinmek İstendiğinde Sistem Uyarı Vermeli.

Puantaja aktarılan izin planlama kaydı silinmek istendiğinde "Puantaj kartına aktarılan izin bilgisi silinemez" uyarı mesajı verilerek, kaydın silinmesi engellenmiştir.


68 görüntüleme0 yorum
bottom of page