top of page

Logo Çözüm Ortağı olarak satış ve sonrasında destek veriyoruz

Logo Destek Hattı bırakacağınız mesaj ile biz size ulaşabiliriz. Firmamız Logo Yazılımın geliştirdiği ,Tiger 3 Enterprise Üretim Yönetimi, Tiger 3 ERP , Go3 Muhasebe Yazılımlarını, Logo İş Ortağı olarak müşterilerine satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermeye yetkilidir.

e Fatura Entegratör Kontör Fiyat Listesi 2022

Logo e Fatura Entegratör Fiyat Listesi 20 Ocak 2022'den itibaren geçerlidir.


1. Bu fiyat listesinde bulunan (lisans fiyatları, eğitim fiyatları ve eğitim süreleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) tüm fiyat ve fiyata bağlı koşullar yalnızca tavsiye niteliğinde olup, bağlayıcı değildir.
2. eLogo Hizmet satışları ”sipariş.elogo.com.tr” üzerinden gerçekleştirilmektedir.
3. Tüm fiyatlar Türk Lirası (TRY) cinsindendir ve fiyatlara KDV dahil değildir. Birim fiyatları listeye bilgi amaçlı eklenmiştir.
4. Logo müşterileri ve Logo dışı müşteriler için aynı kontör paketleri ve fiyatları geçerlidir.
5. Satın alınan kontör paketlerin kullanım hakları yıllık veya aylık sürelere bağlı değildir. Kullanıcılar, tercih ettikleri hizmetlerden, hesaplarında yeterli kontör olduğu sürece faydalanabileceklerdir. Kullanıcı satın aldığı paketteki kontör adedini doldurduğunda, yeni bir paket satın alarak hizmetten yararlanmaya devam edebilecektir.
6. e-Devlet Hizmetlerinden biri ya da daha fazlası ilk kez edinilirken ve daha sonraki ilave hizmet alımlarında, satış portalındaki yönlendirmeler takip edilerek “Hizmet Sözleşmesi’nin ıslak imzalı olarak iletilmesi gerekmektedir. Sadece kontör paketi alımı durumunda, “Satış Sözleşmesi’nin online olarak kabul edilmesi yeterlidir.
7. Kredi kartından peşin/taksitli ödeme ve nakit ödeme seçeneği mevcuttur.
8. eLogo (Logo Yazılım San. ve Tic. A.Ş.) işbu fiyat listesindeki bedelleri ve kontör düşüm adetlerini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 
 

Açıklamalar

– e-Fatura Hizmeti

1. Önceden sisteme tanımlanmış kullanıcıların UBL-TR standardında ve elektronik belge olarak düzenledikleri faturaların, gönderen taraftan alıcı tarafa elektronik altyapı aracılığıyla iletimi hizmetidir. Kullanılan ERP sistemi üzerinden kesilen e-Faturalar hızlı ve güvenli olarak karşı tarafa iletilip firmalardan gelen faturalar pratik bir şekilde ERP sistemine kaydedilebilmektedir.

2. e-Fatura Hizmeti fiyatlarına, Connect e-Fatura lisans fiyatları dahil değildir. Connect e-Fatura lisansının ayrıca satın alınması gerekmektedir. Tavsiye edilen eLogo Hizmet FiyatListesi 20 Ocak2022tarihinden itibaren geçerlidir.

3. e-Fatura Hizmeti “e-Fatura Saklama Hizmeti” de dahil olarak sunulmaktadır. Ayrıca saklama hizmeti satın alınmasına gerek yoktur.

 

– e-Arşiv Fatura Hizmeti

4. Firmaların kağıt ortamında düzenlemiş oldukları faturaların, Gelir İdaresi’nin belirlediği şartlara uygun olarak elektronik ortamda düzenlenmesi ve ikinci nüshasının elektronik ortamda muhafaza edilmesi hizmetidir. eFatura kapsamı dışında kalan firma ve nihai tüketicilere fatura kesilmesine imkan sağlayan bu uygulama sayesinde hızlı ve tasarruflu iletim sağlanabilmektedir.

5. e-Arşiv Hizmeti fiyatlarına, Connect e-Arşiv lisans fiyatları dahil değildir. Connect e-Arşiv lisansının ayrıca satın alınması gerekmektedir.

6. e-Arşiv Hizmeti “e-Arşiv Saklama Hizmeti” de dahil olarak sunulmaktadır. Ayrıca saklama hizmeti satın alınmasına gerek yoktur.

7. e-Arşiv Fatura gönderim ücretine ilgili fatura ile birlikte yapılan 1 adet e-Arşiv mail (html) gönderimi dahildir. Aynı faturaya ait birden fazla mail gönderimlerinde ilk gönderilen ücretsiz e-Arşiv Mail (html) sonrasında yapılan gönderimler mevcut e-Arşiv Mail (html) tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

 

– e-İrsaliye Hizmeti

8. e-İrsaliye, kağıt ortamdaki sevk irsaliyesi ile aynı hukuki niteliklere sahip dijital irsaliye belgesidir ve e-İrsaliye hizmeti, gönderen taraftan alıcı tarafa elektronik altyapı aracılığıyla iletimi hizmetidir.

9. e-İrsaliye Hizmeti fiyatlarına, e-İrsaliye lisans fiyatları dahil değildir. e-İrsaliye lisansının ayrıca satın alınması gerekmektedir.

10. e-İrsaliye Hizmeti “e-İrsaliye Saklama Hizmeti” de dahil olarak sunulmaktadır. Ayrıca saklama hizmeti satın alınmasına gerek yoktur.

 

– eLogo e-SMM

11. Serbest meslek erbaplarının mesleki faaliyetlerine ilişkin tahsilatları için kişi veya kurumlara düzenledikleri Serbest Meslek Makbuzlarının elektronik ortamda düzenlenmesini ve eLogo aracılığı ile Gelir İdaresi Başkanlığı’na elektronik ortamda raporlanmasını sağlar.

12. e-SMM Hizmeti “e-SMM Saklama Hizmeti” de dahil olarak sunulmaktadır. Ayrıca saklama hizmeti satın alınmasına gerek yoktur.

 

– eLogo e-MM

13. Defter tutan çiftçilerin ve/veya toptancıların, defter tutmayan çiftçilerden satın aldıkları ürünler karşılığında düzenledikleri Müstahsil Makbuzlarının elektronik ortamda düzenlenmesini ve Gelir İdaresi Başkanlığı’na elektronik ortamda raporlanmasını sağlar.

14. e-MM Hizmeti “e-MM Saklama Hizmeti” de dahil olarak sunulmaktadır. Ayrıca saklama hizmeti satın alınmasına gerek yoktur.

 

– e-Mutabakat Hizmeti

15. Firmaların gerek alıcı, gerekse satıcı firmalarla düzenli olarak yaptığı BA/BS, Cari ekstre ve bakiye mutabakatlarının sistem içerisinden hazırlanarak e-mail, SMS ya da faks olarak karşı tarafa elektronik olarak ulaştırılmasını ve 7/24 sizin adınıza internet üzerinden cevapların toplanıp raporlanmasını sağlayan hizmettir. BA-BS, Cari ekstre ve bakiye mutabakatlarınızın tamamını bu sistem üzerinden yönetebilir ve hatta e-mail, faks ya da SMS ile ulaşamayıp telefonla sonuç aldığınız mutabakatları da yine bu sistem üzerinden takip ederek tek bir yerden rapor alabilirsiniz.

 

– e-Saklama Hizmeti

16. Firmaların Gelir İdaresine iletilen onaylı e-Defter dosyalarının güvenli olarak saklanması hizmetidir. İlgili dosyalar sistemimize yüklendikten sonra defter adı, ilgili ay ve yıla göre kategorize ederek kolay ve pratik arama imkanı ile sistemimizde 10 yıl boyunca saklanmaktadır.

17 - e-Fatura’sını daha önce eLogo dışındaki özel entegratörler, GİB portal veya entegrasyon yöntemleri ile oluşturan firmaların yine eLogo müşterisi olmadan önce giden veya gelen e-faturalarını eLogo sistemlerine aktarması ve bu faturaların eLogo sunucularında saklanmaya başlaması hizmetidir.

18- e-Arşiv Fatura’sını daha önce eLogo dışındaki özel entegratörler, GİB portal veya entegrasyon yöntemleri ile oluşturan firmaların yine eLogo müşterisi olmadan önce giden e-Arşiv Faturalarını eLogo sistemlerine aktarması ve bu faturaların eLogo sunucularında saklanmaya başlaması hizmetidir

19- e-İrsaliye’si daha önce eLogo dışındaki özel entegratörler, GİB portal veya entegrasyon yöntemleri ile oluşturan firmaların yine eLogo müşterisi olmadan önce giden e-İrsaliyelerini eLogo sistemlerine aktarması ve bu faturaların eLogo sunucularında saklanmaya başlaması hizmetidir.

 

– e-Mail Gönderim Hizmeti (e-Arşiv, e-Fatura, e-İrsaliye, e-SMM, e-MM, e-Mutabakat)

20. Logo uygulamaları içerisinden e-mail yoluyla e-Arşiv Fatura, e-Fatura ve e-Mutabakat ve benzeri bilgilerin gönderilmesi hizmetidir. ERP içerisinden tanımlanan mail adresine/adreslerine ilgili hizmetin seçimine göre gönderim sağlanmaktadır. Gönderim durumu, ilgili hizmetin portali üzerinden ayrıca takip edilebilmektedir.

 

– SMS Gönderim Hizmeti (e-Arşiv, e-Mutabakat, e-İrsaliye)


21. Logo uygulamaları içerisinden SMS yoluyla e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Mutabakat ve benzeri bilgilerin gönderilmesi hizmetidir. Gönderi esnasında kullanılacak olan SMS paketi, farklı adetlerde kontör harcayacak şekilde firmanın kendisine ya da eLogo’ya ait olabilir. Başta e-Arşiv faturalarının eşzamanlı olarak nihai tüketicilerin cep telefonlarına gönderilmesi olmak üzere, e-İrsaliye, e-Mutabakat hizmetlerinde de bu dokümanların müşterilere iletilmesi sağlanmakta olup ERP uygulamaları içerisinden toplu SMS gönderimi hizmeti de mevcuttur.

 

– Faks Gönderim Hizmeti (e-Mutabakat)


22. e-Mutabakat verilerine ait mektupların e-mail ya da SMS dışında faks ile gönderimi de sağlanabilmektedir. Ayrıca bir telefon hattı ücretlendirilmesine gerek kalmaksızın bulut sistemler (internet) üzerinden karşı tarafın faks cihazına belirlediğiniz formatta mektup çıktısının gönderilmesi sağlanmaktadır.

 

– e-Ekstre Hizmeti


23. e-Ekstre ürünü aracılığı ile tüm bankaların ortak formatı olan MT940 formatındaki hesap ekstrelerinin, kullanılan ERP çözümlerine hızlı ve pratik olarak aktarılması hizmetidir. Hesap ekstresinde bulunan hareketler banka işlem fişi veya havale/EFT fişi olarak ERP sistemine kaydedilebilmektedir.

 

– Yetkilendirme Mailingi


24. Kullanıcıların gelen/giden belgeleri tanımladığı kurallara göre istediği mail adresine mail gönderimi yapılması hizmetidir.

 

– eLogo e-Tahsilat


25. Firmaların, mail order ya da seyyar POS gibi elle yapılan kredi kartı tahsilatları yerine dijital ortamda eLogo eTahsilat ekranları aracılığıyla sanal POS kullanarak kredi kartı ile tahsilat yapabilmesini sağlamakta olan ödeme sistemidir. Bu sistem sayesinde 7/24 istenildiği zaman ve el değmeden elektronik ortamda kredi kartı tahsilatı yapılmaktadır. Tahsilat işleminin başlatılabilmesi için e-Mutabakat (ve borç hatırlatma servisleri), e-Arşiv ve e-Fatura dokümanlarının gönderimini sağlayan e-mail ve SMS hizmetleri gibi farklı elektronik iletişim kanalları kullanılabilmektedir. Bunların yanı sıra, eLogo e-Tahsilat için o firmaya sağlanan tahsilat linkini firmalar dilerlerse kendi web sitelerinde yayınlayabilmekte ya da kendi toplu e-mail gönderimleri ve benzeri işlemlerinde de kullanabilmektedir. Yapılan ödemeler, firmanın bankalardan aldığı kendi sanal POS hesaplarından, kendi anlaşmalarındaki komisyon ve vadelerde tahsil edilebilmektedir.

 

– eLogo Online Hesap Özeti Uygulaması


26. eLogo tarafından geliştirilen Online Hesap Özeti Uygulaması sayesinde uyumlu Logo ERP çözümü kullanıcıları tek platform üzerinden banka, şube ve hesap bazlı bakiye bilgilerini istedikleri döviz cinsinden anlık görüntüleyebilmekte, uygulamaya entegre olan bankalardaki hesap hareketlerini kolaylıkla ERP’ye aktarabilmekte ve otomatik olarak muhasebe kayıtlarını oluşturabilmektedir. Uygulamaya entegre bankalar arasında Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Akbank, TEB, Vakıf Bank, Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası, Halk Bank, Albaraka Türk Bankası ve farklı bankalar olmak üzere birçok banka yer almaktadır.

 

– Connect Bankacılık Uygulaması & Go Garanti


27. Connect Bankacılık uygulaması ve Go Garanti ürünü ile EFT/Havale, Çek/Senet, DBS işlemler ve hesap /pos ekstresi aktarım süreçleri uyumlu Logo ERP çözümü içinde gerçekleştirilebilmektedir. Logo ERP çözümüne direkt entegre altyapısıyla yapılan işlemlerin anında muhasebeleştirilmesi sağlanmaktadır.

 

– Akbank Bankacılık Uygulaması


28. Uyumlu Logo ERP çözümü içinden çıkmadan Akbank müşterilerine sunulan yenilikçi dashboard uygulaması sayesinde EFT/Havale gibi temel bankacılık işlemleri gerçekleştirilebilmekte ve elektronik hesap özeti kayıtları ERP ürününe otomatik olarak kaydedilmektedir. Ayrıca yapılan işlemler Logo ERP çözümüne direkt entegre yapısı sayesinde anında muhasebeleşmektedir.

 

– Çek ve Fatura İskonto Uygulaması


29. Çek ve fatura iskonto uygulaması ile entegrasyon sağlanan finans kuruluşlarında şubeye gitmeden çek ve faturaların vadesinden erken nakde dönüştürülebilme teklifine uyumlu Logo ERP çözümü içinden rahatlıkla ulaşılabilir.

 

74 görüntüleme0 yorum
bottom of page