top of page

Logo Çözüm Ortağı olarak satış ve sonrasında destek veriyoruz

Logo Destek Hattı bırakacağınız mesaj ile biz size ulaşabiliriz. Firmamız Logo Yazılımın geliştirdiği ,Tiger 3 Enterprise Üretim Yönetimi, Tiger 3 ERP , Go3 Muhasebe Yazılımlarını, Logo İş Ortağı olarak müşterilerine satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermeye yetkilidir.

Logo Akıllı Masraf Yönetim Platformu

Logo onaylı ekosistem çözümlerinden yapay zekâ tabanlı Masraff, şirketlerin masraf süreçlerini tek platformda baştan uca yönetmelerini ve giderlerini kontrol altında tutmalarını sağlıyor.


Yapay Zeka Teknolojisi

Fotoğrafı çekilen masraf belgesi üzerinde bulunan kurum adı, tarih, toplam tutar, KDV tutarı, KDV oranı, belge no gibi alanların otomatik olarak okunarak dolmasını sağlıyor. Ayrıca belge içeriğini tarayan yapay zekâ sayesinde kategori alanı otomatik olarak geliyor.


Mobilden Kolay Onay Akışı

Mobil uygulama sayesinde yöneticilerin bulundukları her yerden masraf formlarını hızlıca onaylamasını sağlıyor.


Özel Form ve Onay Yapısı

İstenilen anda, istenilen yerden masrafların onaya gönderilmesini, onaycının ise masrafları, anlık olarak dijital platformlar üzerinden takip edebilmesini sağlıyor. Onay akışı sonrasında masraf formu bazında kullanıcı dostu Excel ve PDF çıktısı otomatik olarak üretiliyor.


Masraff Gelişmiş Onay Modülü

Hiyerarşik akış dışında bir onay mekanizması var ise bu özellik sayesinde istenilen şekilde onay akışı aktif edilebiliyor.


Kategori ve Departman Bazlı Anlık Gider Raporları

Admin paneli üzerinden detaylı olarak anlık gider raporları sunuluyor. Böylece gelecek mali durum hakkında içgörü elde ederek, gider kontrolü ve tasarrufu yapılmasını sağlıyor.


Belge Teslim Süreci

Teslim edilen ve teslim edilmeyen form çıktılarının, belgelere eklenen QR kod sayesinde kolayca takibinin yapılmasını sağlıyor.


Kullanıcı Kartı Yönetimi

Masraff'ı kullanacak tüm kişilerin tanımlanmasını ve bakımının yapılmasını sağlıyor.


Cari Hesap Yönetimi

Masraff üzerinde cari hesapların tanımlamasını ve bakımının yapılmasını sağlıyor.


Masraf Merkezi Belirleme

Masraf merkezlerinin tanımlanmasını ve bu masraf merkezlerinin kullanıcı ya da harcama belgesi bazında atanmasını sağlıyor.


Muhasebe Hesap Belirleme Motoru

Şirketlerin Tekdüzen Hesap Planı'na göre uyguladıkları muhasebe hesap belirlemesinin, kullanıcı, masraf merkezi, kategori, organizasyon gibi değişkenlere göre otomatik olarak belirlenmesini sağlıyor.


Düzenlenebilir Kategoriler

Şirketlerin yapısına göre değişen kategorilerin oluşturulduğu alanda; okutulan fişlerin otomatik olarak kategorilere aktarılmasını sağlıyor.


Proje Bazlı Takip

İşletmelerin takibini yaptığı projelerini muhasebeleştirilmesini sağlıyor.


Şirket Gider Politikalarına Uyum ve Denetim

Şirket kuralları sisteme entegre edilerek, kurallara uygun olmayan masraf belgelerinin sisteme akması engelleniyor. Örneğin, kategori limit belirleme ve belli şirketlerde harcama yapma gibi politikalar sisteme eklenebilir.


Otomatik KDV Hesaplama

Fiş belgesi üzerinde bulunan KDV yapay zekâ tarafından okunarak, otomatik olarak hesaplaması yapılıyor.


Masraff Ek Alan Modülü

Masraf belgesine veya formuna istenilen şekilde ve istenilen tiplerde ek alanların yaratılmasına imkân sunarak, yaratılan bu alanların istenilirse zorunlu, istenilirse liste, metin, dosya, tarih, sayı şeklinde yapılabilmesini sağlıyor.


Merkez Bankası Kur Entegrasyonu

Entegrasyon sayesinde 160 para biriminde yabancı kurların otomatik çevrimini sağlıyor.


Türkçe ve İngilizce Dil Desteği

Türkçe ve İngilizce dil desteği bulunuyor.


REST API ile Entegrasyon

REST API'nin platform bağımsız mimarisi ile Masraff üzerinde biriken bütün veriler başka bir platform ile entegre edilebilir.


Masraff Logo Adaptörü

Masraff uygulamasında onay akışından geçen masrafların Logo GO, Tiger ve Netsis ERP ürünlerine aktarım için hazır hale gelmesini sağlayarak tek tuşla aktarılmasını sağlıyor.


Masraff Logo Adaptörü Bakımı

Masraff’ın yönetim konsolu sayesinde kullanım için gerekli olan kullanıcılar, kategoriler, muhasebe hesap belirlemeleri gibi alanların tanımlamalarının ve bakımının kimseye ihtiyaç duymadan yapılabilmesini sağlıyor.Masraff | Akıllı Masraf Yönetim Platformu


Bulut tabanlı yapısı sayesinde her an, her yerden erişmeyi sağlayan Masraff ile zamandan ve mekandan bağımsız çalışarak; otomatik ve hızlı masraf girişi, mobilden kolay onay akışı ve Logo GO ve Tiger ürünleri ile entegrasyon sağlayarak personel masraf yönetiminizi 3 adımda gerçekleştirin!


Kesintisiz hizmetten faydalanın


Bulut tabanlı Logo onaylı ekosistem çözümü Masraff sürekli güncel kullanılabiliyor ve vakit alan versiyon geçişlerine gerek kalmıyor. Bu sayede işletmeniz gerekli değişikliklere ve yeniliklere kesintisiz şekilde anlık olarak uyum sağlıyor.


Verilerinizin güvenliğinden emin olun


Verilerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize hiç gerek yok. Masraff, size sunduğu bulut hizmeti kapsamında verilerinizi koruyor ve kötü niyetli girişimlere karşı veri güvenliği sağlıyor. Beklenmedik durumlara karşı önlem olarak hazırlanan felaket kurtarma senaryoları sayesinde veri kaybı engelleniyor ve uygulamalar kesintisiz çalışıyor.


Yapay zekâ ile gerçek dijital dönüşüm


Masraff sayesinde ekiplerin veri girişi ve onay süreçlerinde yaşanılan vakit kaybını ortadan kaldırarak işe odaklanılmasını sağlıyor. Dijital dönüşüm yüksek düzeyde verimlilik kazanırken, gerçek zamanlı takiple hata, şirket içi suistimal (fraud) tespiti ve trend analizlerinin yapılmasını sağlıyor.

52 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page