top of page

Logo Çözüm Ortağı olarak satış ve sonrasında destek veriyoruz

Logo Destek Hattı bırakacağınız mesaj ile biz size ulaşabiliriz. Firmamız Logo Yazılımın geliştirdiği ,Tiger 3 Enterprise Üretim Yönetimi, Tiger 3 ERP , Go3 Muhasebe Yazılımlarını, Logo İş Ortağı olarak müşterilerine satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermeye yetkilidir.

Bankalardaki hesap hareketlerinizi online Logo ERP 'ye aktarabilirsiniz.

Bankalardaki hesap hareketlerinizi tek bir ekrandan takip edin, yaptığınız işlemleri anında Logo ERP çözümünüzde muhasebeleştirin.


Online Hesap Özeti Uygulaması ile Logo ERP çözümünüz içerisinden birçok bankadaki hesap hareketlerinizi tek bir ekranda anlık görüntüleyebilir ve hesap özeti kayıtlarınızı tek tıkla anında Logo ERP çözümünüze aktarabilirsiniz.


eLogo Online Hesap Özeti uygulaması hakkında bilmek istediğiniz her şey!


eLogo tarafından geliştirilen Online Hesap Özeti uygulaması sayesinde tek platformdan banka, şube ve hesap bazlı bakiye bilgilerinizi istediğiniz döviz cinsinden anlık görüntüleyebilir ve uygulamaya entegre olan bankalardaki hesap hareketlerinizi kolaylıkla ERP çözümünüze aktararak, muhasebe kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. Hiçbir işlem sınırlaması olmadan 30 gün süre ile ücretsiz kullanıma başlayabilmek için üye olun.


Gelişmiş Dashboard

Yenilikçi dashboard sayfası üzerinde banka bazlı hesap hareketlerinizi anlık görüntüleyebilir, ERP çözümünüze entegre borç,alacak ve kasa bilginizi takip edebilir, kur hesaplaması yapabilir ve sunulan veri tablolarıyla nakit akışınızı yönetebilirsiniz.


Elektronik Hesap Özeti Aktarımı

EFT, havale, virman para transferine ilişkin işlemler, Çek-senet işlemleri, Kredi kartı ödeme işlemleri hizmet satın alma faturası ve kasa işlem fişlerinizi ekstre aktar üzerinden kaydedip, ERP çözümünüzde otomatik muhasebeleştirebilirsiniz.


Geniş Banka Ağı Entegrasyonu

Online Hesap Özeti uygulaması içerisinde Akbank, Albaraka Türk Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk Bankası, Odea Bank, Vakıf Bank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.


Avantajlı Paket Yapısı

Online Hesap Özeti uygulamasını herhangi bir banka, şube ve işlem sınırı olmadan aylık veya yıllık paket modeliyle kullanabilirsiniz. Üstelik ana firma üzerinden satın aldığınız uygulamamızı (ERP lisans anahtarı alt firmanızla ile aynıysa) alt firmanızda da ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

 

Online Hesap Özeti uygulaması nasıl kullanılır?


eLogo Sipariş Portalından aylık veya yıllık paketi aldıktan sonra ERP sürümünüzü ilgili versiyona yükselterek, ürünü otomatik yükleyebilirsiniz ve widgetlar kısmından uygulamaya çift tıklayarak kullanıma başlayabilirsiniz.


Banka eklemek için eLogo Sipariş Portalından banka dokümanlarını indirip, bankalara başvuru yaparak gerekli parametreleri almanız ve uygulama içerisinde "Banka Ekle" butonuna tıklayıp, bilgilerle giriş yapmanız yeterlidir.


Kullanım Detayları


eLogo sipariş portalında size özel sunulan avantajlı aylık veya yıllık paketlerden birini satın aldıktan sonra uyumlu Logo ERP çözümü içerisinde yer alan widgetlar kısmında uygulamaya çift tıklayarak kullanıma başlayabilirsiniz.
Online Hesap Özeti Uygulamasını kimler kullanabilir?


Online Hesap Özeti uygulaması Logo GO 3 ve Tiger 3 olmak üzere 2.69 ve üzeri ve Logo J-Platform ERP çözümlerinde çalışmaktadır.


Uyumlu ERP çözümleri

  • Logo GO 3,

  • GO Wings,

  • Tiger 3,

  • Tiger Wings,

  • Tiger 3 Enterprise,

  • Tiger3 Wings Enterprise,

  • Logo J-Platform


Online Hesap Özeti Uygulaması hangi bankalarla entegre çalışmaktadır?


Online Hesap Özeti uygulaması Akbank, Albaraka Türk Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk Bankası, Odea Bank, Vakıf Bank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank ile entegredir. Diğer bankaların da uygulamada yer alması için entegrasyon süreci devam etmektedir.


Online Hesap Özeti Uygulamasının paket ücretlendirmesi nasıldır?


Online Hesap Özeti uygulaması eLogo sipariş portalı üzerinden aylık 500 TL +KDV , yıllık 5.000 TL +KDV üzerinden satın alınmaktadır. Paket tanımlaması ödemenin gerçekleşmesine takiben sistem tarafından otomatik yapılmaktadır. EFT/havale ile yapılan ödemelerde 2 iş günü içerisinde, kredi kartı ile yapılan ödemelerde anında ürün aktif tanımlaması yapılmaktadır.


*Aylık ve Yıllık paketler EHÖ app üyelik ücretidir. Bununla beraber kullanım sağlanacak bankalar müşteri ve hesap bazlı ek ücret talep edebilmektedir. Bu ücretin alınıp/alınmaması banka ve müşteri bazlı farklılaşmaktadır.


Alt hesap açılmadan özel entegratörlükler ayrı ayrı açıldıysa yine her firma için hizmet satın alınması gerekir mi?


Lisans anahtarı ortak ise farklı hesaplar veya alt hesaplar için tekrardan paket satın alınma ihtiyacı bulunmamaktadır. Fakat lisans anahtarı farklı ise her bir lisans anahtarı için uygulama ayrıca satın alınmalıdır.

 
193 görüntüleme0 yorum

Commentaires


bottom of page