top of page

Logo Çözüm Ortağı olarak satış ve sonrasında destek veriyoruz

Logo Destek Hattı bırakacağınız mesaj ile biz size ulaşabiliriz. Firmamız Logo Yazılımın geliştirdiği ,Tiger 3 Enterprise Üretim Yönetimi, Tiger 3 ERP , Go3 Muhasebe Yazılımlarını, Logo İş Ortağı olarak müşterilerine satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermeye yetkilidir.

Logo ERP yazılımlarında iş süreçlerinin otomasyonu

İş süreçlerinin verimli bir şekilde oluşturulması, takip edilmesi ve sonuçlandırılması, işletmelerin kâr hanesine doğrudan etki ediyor. Logo’nun GO Wings ve Tiger ERP yazılımında yer alan İş Akış Yönetimi iş süreçlerini hızlandırıyor ve daha etkili bir yönetim sağlıyor.


İş akış yönetim sistemi ile iş akışları ve onay mekanizmaları tanımlanarak, sağlıklı iletişim ve iş süreçlerinin otomasyonu sağlanır, operasyonlar hızlı ve hatasız yürütülür, işlem maliyetleri en aza indirilir, onay ve kontrol işlemleri elektronik ortamda izlenir. Böylece kağıda dayalı veya elle yapılan işler azaltılarak iş akışlarının hızlanması, verimlilik artışı ve karlılık sağlanır.


Logo İş Akış Yönetimi


İş Akış Yönetimi ile yapılabilecekler şunlardır:


 • Sipariş, sevkiyat ve faturalama süreçlerinde kullanıcı ve rol bazında onay akış sistemi tanımlayabilirsiniz.

 • Bu görevleri zamana bağlı tekrarlanabilen görevler olarak kaydedebilirsiniz.

 • İş akışlarının planlı, denetlenebilir ve izlenebilir olmasını sağlayabilirsiniz.


İş Akış Rol Tanımları

Sipariş, sevkiyat, faturalama ve diğer iş akışlarındaki görevleri ve bu görevlerin kim tarafından yerine getirildiği İş Akış Rol Tanımları ile kaydedilir. İş Akış Yönetimi program bölümünde Ana Kayıtlar menüsü altında yer alır.


İş Akış Kartları

İş akış kartları ile kaydedilenler şunlardır;

 • onay verilecek işlemler ya da süreçte yer alan diğer görevler,

 • onayın hangi rol tarafından verileceği ya da görevi üstlenen rol,

 • rolün kullanıcıları,

 • görev süreleri,

 • gecikme durumunda ne yapılacağı,

 • yapılacak uyarının kime yapılacağı

 • hangi iletişim aracı ile yapılacağı kaydedilir.

İş Akış Yönetimi program bölümünde Ana Kayıtlar menüsü altında yer alır. Yeni tanım yapmak ve var olan tanımlar üzerindeki işlemler için ilgili düğmeler sağ fare düğmesi menüsündeki seçenekler kullanılır.


Görevler

İş akışında görev ataması yapılan kullanıcıların görevlerini görebilecekleri, gerekli işlemleri gerçekleştirebilecekleri bir seçenektir. İş Akış Yönetimi program bölümünde Ana Kayıtlar menüsü altında yer alır. Görevler seçeneği ile yeni görev tanımı yapılır, görev durum değişiklikleri kaydedilir, görev izleme işlemleri yapılır. Görev üç farklı şekilde oluşabilir:


 • İş akışından atanabilir.

 • Kullanıcı kendine görev tanımlayabilir

 • Kullanıcıya bir başka kullanıcı tarafından görev ataması yapılabilir.


Mesajlar

Kayıtlı kullanıcılara görevlerinin bildirildiği, onaylaması gereken işlerin gönderilmesi ile ilgili mesajların toplandığı bölümdür.


Kullanıcılara görevlerinin dışında da mesajlar gönderilebilir.


Yeni bir mesaj göndermek için İş Akış Yönetimi program bölümünde Ana Kayıtlar menüsü altında yer alan Mesajlar seçeneği kullanılır.


Ekranın sağ alt köşesindeki Mesajlar bölümünde Gelen ve Gönderilmiş satırları üzerinde fare ile tıklanarak, ilgili mesajlar listelenir.


Yeni bir mesaj geldiğinde kullanıcı ekranda beliren mesaj görüntüsü ile uyarılır.


Onaylama

Görev tipi Onay veya OTP Onay (Turkcell hizmetlerinin kullanılması durumunda) olan görevlerde onaylama işleminin yapılacağı bölümdür.


Görev tipi Onay olduğunda, bu bölüm Onayla ve Reddet seçeneklerini içerir. "Onayla" seçilip görev tamamlandığında bir sonraki görev oluşur.


Görev tipi OTP Onay seçiminde, bu bölüm "OTP Onayla" seçeneğini içerir. "Görevi Gerçekle" düğmesi tıklandığında kullanıcının cep telefonuna görevin onay kodu gelir.


Kullanıcıya gelen mesajda belirtilen onay kodu belirtilen süre içinde girilip "Tamam" düğmesi tıklanır ve görev gerçekleştirmesi yapılır.


Görevler browserında kaydedilen tüm görevler listelenir. Pencerenin sağ tarafında yer alan Onaylama başlığı altındaki seçenekler kullanılarak görevler onaylama şekline göre gruplanarak listelenebilir.


Durumu Reddedildi olan görevler browserda mor renkte gösterilir.

32 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page