top of page

Logo Çözüm Ortağı olarak satış ve sonrasında destek veriyoruz

Logo Destek Hattı bırakacağınız mesaj ile biz size ulaşabiliriz. Firmamız Logo Yazılımın geliştirdiği ,Tiger 3 Enterprise Üretim Yönetimi, Tiger 3 ERP , Go3 Muhasebe Yazılımlarını, Logo İş Ortağı olarak müşterilerine satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermeye yetkilidir.

Logo Diva Service'le servis, montaj, teknik hizmet, bakım ve onarım süreçlerinize kalıcı çözüm

Bulut tabanlı çalışan Logo Diva SERVICE, perakende şirketlerinin tamirden yedek parça teminine kadar bütün satış sonrası servis süreçlerini en çevik ve verimli şekilde yönetmesini sağlıyor.


Logo’nun inovatif teknolojilerini bulut altyapısıyla sunan Logo Diva SERVICE, perakende şirketlerinin satış sonrası servis süreçlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetiyor. Tüm yetkili servis noktaları Logo Diva SERVICE üzerinden merkezi yapıya bağlanıyor ve tamirden yedek parça teminine kadar bütün servis süreçlerinde verimlilik sağlanıyor. Hiçbir teknoloji yatırımı gerektirmeyen, ihtiyaca göre ölçeklendirilebilen, merkez ile yetkili servis noktalarında web tabanlı iletişimi sağlayarak servis süreçlerini iyileştirip müşteri memnuniyetini artıran Logo Diva SERVICE ile tanışın; servis gücünüzü artırın!


Bulut tabanlı yapı ile servis süreçlerinde uçtan uca memnuniyet!

Müşteri memnuniyeti açısından ürünün kendisi kadar, satış sonrası servis de büyük önem taşıyor. Ürünün ilk kurulumundan garanti kapsamındaki işlemlere, arıza bildirimine ve yedek parça teminine kadar her yönüyle entegre şekilde yürütülen servis süreçleri, müşterinin markaya bağlılığını artırıyor. İşte bu anlayış doğrultusunda geliştirilen Logo Diva SERVICE, merkezi ya da çoklu servis ağlarını en verimli şekilde yönetmeyi sağlıyor. Bulut tabanlı yapısıyla hiçbir yatırım gerektirmeden kolayca devreye alınan ve tüm cihazlarda kullanılabilen Logo Diva SERVICE ile tüm servis işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin. Logo Diva SERVICE ile yerinde servisi üstün kaliteyle sunarak müşteri memnuniyetini bir adım ileriye taşın!

Logo Diva SERVICE’in yetenekleriMerkez ile yetkili servis ağı arasında kesintisiz iletişim

Kullanımı kolay arayüz

Seri numarası ile garanti takibi

SMS ya da e-posta yoluyla bilgilendirme

Hızlanan hakediş süreçleri

Servis yetkinliği ve müşteri memnuniyeti ölçümleri

Fotoğraf ve belge yükleme imkanı

Teknik kılavuzlar, videolar, kullanım kılavuzları ile servis

 

Servis ağının her noktasında etkin çözüm


Bulut üzerine çalışan Logo Diva SERVICE, merkez ile servis noktaları arasında kesintisiz bir ağ yapısı kurarak tüm servis işlemlerinin gerçek zamanlı kaydını ve kontrolünü sağlıyor.


Kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti


Logo Diva SERVICE gerek işletmeler gerekse bu işletmelere bağlı çalışan yetkili servis ekipleri tarafından kolayca kullanılabiliyor. Müşteri tarafından çağrı merkezine yapılan bakım ya da arıza bildirimiyle eş zamanlı olarak sistemde kayıt açılıyor ve gerekli servis yönlendirmeleri yapılıyor. Bu süreçte, ürünün seri numarası kontrol edilerek garanti süresi takibi de gerçekleştiriliyor.


Servis süreci sonunda yine Logo Diva SERVICE üzerinden yapılan memnuniyet anketleriyle müşteri bağlılığı ve memnuniyet seviyesi, servis tarafının değerlendirilmesiyle de yetkili servis ekiplerinin yeterliliği ölçümlenebiliyor.


Değişmeyen servis kalitesi


Servis ağının yönetimini kolaylaştırmanın yanı sıra standartlaşma da sağlayan bulut tabanlı Logo Diva SERVICE ile her tüketici, her zaman aynı kalitede servis alabiliyor. Tüketici bilgilerinin sistemde kayıtlı olması sayesinde, servis için çağrı merkezi her arandığında aynı bilgileri tekrar vermek gerekmiyor; böylece tüketici tarafındaki takip ve talep süreçleri çok daha fazla hız kazanıyor. Üstelik şehir değişikliği gibi durumlar söz konusu olsa bile müşteri bilgilerinin kayıtlı olması sayesinde Türkiye’nin her noktasında aynı servis kalitesi sunulabiliyor. Ayrıca sürecin online ve anlık takibi sonucunda tamir, bakım ve parça değişimi hizmetleri optimum sürede tamamlanabiliyor.


Servis noktalarında konfor


Yetkili servis ekiplerinin yerinde bakım/tamir hizmetlerinin yanı sıra, küçük ürünler doğrudan müşteri tarafından servise teslim edilebiliyor. Yine Logo Diva SERVICE üzerinden kayıt açılmasının ardından, müşteriler tamir sürecinin tamamlandığına ya da mevcut servis durumuna ilişkin bilgileri SMS ya da e-posta yoluyla alabiliyor. Böylece yetkili servis noktalarında ürün birikmesi önleniyor.


Logo Diva SERVICE ile kaliteli servis ve yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti elde edin!


Ürünlerinizi ve müşterilerinizi daha iyi tanıyın


Logo Diva SERVICE kullanan işletmeler, servis süreçlerini ve ekiplerini verimli yönetmenin yanı sıra, müşteri beklentilerini ve ürünlerin kullanım alışkanlıklarını da öğrenme imkanı buluyor. Sistem üzerinden yapılan servis kayıtlarının incelenmesiyle hangi ürün için daha fazla servis talebinde bulunulduğu, özellikle hangi parçalarda sorun yaşandığı, müşterilerin hangi beklentilerinin daha ön plana çıktığı gibi konularda geri bildirim elde ediliyor. Ürün seri numaralarının takibiyle de hatalı üretilmiş seriler hakkında somut bilgiler edinmek mümkün oluyor. Bu sayede ürün geliştirme ve iyileştirme süreçlerine de önemli bir katkı sağlanmış oluyor.


Yetkili servis ekipleri için kolaylık


Mobil cihazlarda rahatlıkla kullanılabilen Logo Diva SERVICE sayesinde yetkili servis ekiplerinin de işi kolaylaşıyor. Herhangi bir evrak taşımaya gerek kalmadan, iş emrinden yedek parça talebine ve stok durumuna kadar tüm süreci online ortamda yürütebilen yetkili servis ekipleri, işlem tamamlandığında mobil bir yazıcıdan çıktı alarak müşteriye iletiyor ya da ilgili servis evrakının müşteriye e-vta ya da SMS olarak iletilmesini sağlıyor.


Hakediş süreçlerinizi hızlandırın


Logo Diva SERVICE kullanan işletmeler, sistemi kendi yetkili servis ekiplerinde veya dış kaynak hizmeti aldıkları servislerde devreye alabiliyor. Servis hizmetinin dış kaynak olarak alınması durumunda, Logo Diva SERVICE üzerindeki bütün işlemler anlık takip edilebildiği için, yetkili servis şirketinin hakediş süreçleri de önemli ölçüde hızlanıyor. Diğer bir deyişle, servis için yapılan harcamalar kısa sürede geri alınabiliyor.


​Hakediş süreçlerinizi hızlandırarak yetkili servis memnuniyetini artırın!


Yetkili servis ekiplerinin etkili yönetimi


Özellikle servis süreçlerinde dış kaynak kullanan işletmeler, yetkili servis ekiplerinin uygulamalarını doğrudan Logo Diva SERVICE üzerinden kontrol edebiliyor. Servis formlarının gerçek-zamanlı olarak görülmesinin yanı sıra, arızalı ürün fotoğrafının, garanti belgesinin, arıza detaylarının fotoğraflarının servis ekiplerince çekilip sisteme yüklenmesi sayesinde, verilen hizmetin doğruluğu da her an denetlenebiliyor.


Yetkili servis ekipleri için teknik bilgiler


İşletme tarafından piyasaya sunulan yeni ürünlerin tanıtımları, kullanım kılavuzları ve teknik çizimleri de Logo Diva SERVICE sistemine yüklenebiliyor. Bu sayede yetkili servis ekipleri hem ürünü daha iyi tanıma fırsatı hem de sorunları daha hızlı ve etkili şekilde çözme imkanı buluyor. Ayrıca hatalı sorun teşhisinden kaynaklanan gereksiz maliyetler, yanlış yedek parça temini, uzun bekleme süreleri gibi sorunlar ortadan kaldırılarak müşteri memnuniyeti artırılıyor.Logo Diva SERVICE’in tasarım özellikleriMatbu formlarla aynı sayfa tasarımı
Bilgisayar deneyimi olmayan servis elemanları için bile kullanımı kolay arayüz
Yazıcı ile doğrudan bağlantı
Bilgisayarda, tablette ve cep telefonunda kullanım


Kullanıcı dostu tasarım


Teknoloji ürünlerinin arayüz tasarımlarında belirleyici unsur, kullanıcı deneyimidir. Kullanım kolaylığı, müşteriyle doğrudan iletişim kurulan servis süreçlerinde ise hız ve müşteri memnuniyeti açısından daha da fazla önem taşır. Logo Diva SERVICE işte bu kolaylığı sunuyor. Yetkili servis ekiplerinin mobil cihaz üzerinden kullanabildiği Logo Diva SERVICE’te matbu bir servis formu ile hemen hemen aynı yapıdaki dijital form kolayca dolduruluyor. Formun bir nüshası müşteriye e-posta ya da SMS yoluyla gönderilebiliyor veya portatif bir yazıcıdan çıktı alınabiliyor.


Matbu form doldurmak kadar kolay!


Üstün teknoloji


Logo Diva SERVICE’in işletmelere ve dış kaynak hizmeti alınan yetkili servis kuruluşlarına sunduğu en büyük avantaj, yatırım gerektirmeyen ve ihtiyaca göre ölçeklendirilebilen bulut teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde merkezde ya da servislerde terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, yedekleme, veritabanı kurulumu, bakım destek hizmeti ve çeşitli yazılım lisansları gibi yatırımlara gerek kalmıyor. Sisteme girilen tüm bilgiler özel bir bulut ortamında güvenle kaydediliyor, korunuyor ve yedekleniyor. Üstelik kurulum ve uygulama için bir uzmanı beklemeye gerek yok! İnternet bağlantısı ve Logo Diva SERVICE üzerinde tanımlanmış bir hesabınız olduğu sürece, sistem doğrudan bulut üzerinden çalıştırılabiliyor.


Logo Diva SERVICE ile entegre çözümlerimiz


Kurumsal kaynak planlama (ERP): İşletmelerin tüm verilerini ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmesini sağlayan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) uygulamaları, operasyonel verimliliği önemli ölçüde artırıyor. Geniş bir portföyden oluşan Logo ERP Çözümleri; muhasebe ve finans yönetiminden dış ticarete, tedarik süreçlerinden üretime kadar tüm operasyonlarda izlenebilirlik, etkin kontrol ve veri güvenilirliği sağlıyor. Böylece tüm işletmelerde operasyonel süreçler otomatik hale geliyor ve iş yükünün önemli ölçüde azalmasıyla zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor. Logo ERP Çözümleri her ölçekten işletmeye daha verimli iş süreçleri, daha fazla tasarruf, daha yüksek düzeyde çalışan ve müşteri memnuniyeti kazandırıyor.

34 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page